• Snelzoeken
sponsor
sponsor
  • Nieuws
  • Steun je voetbalclub en koop dit boek.
  • 30-10-2017 Algemene ledenvergaderingen(en)
  • Agenda algemene ledenvergadering afdeling voetbal
  • Bekerwedstrijd v.v.DIO 1--Boso Sneek 1 Zaterdag 11-11-2017 aanvang 20.00 uur
  • Sponsor v.v DIO/Oosterwolde via Abert Heijn Oosterwolde
  • Jan Bakker en Arrie van Weert door de KNVB onderscheiden
  • Textielcontainer v.v.DIO/Oosterwolde
Print
Jan Bakker en Arrie van Weert door de KNVB onderscheiden 2017-05-22   12:56:32

JAN BAKKER EN ARRIE VAN WEERT DOOR DE KNVB ONDERSCHEIDEN.

 

Na afloop van de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen zijn de Dio bestuursleden Jan Bakker en Arrie van Weert door de knvb onderscheiden voor hun vele verdiensten voor het voetbal en dan met name voor de V.V. DIO Oosterwolde. Jan ontving uit handen van knvb- ambassadeur Minne Modderman de gouden speld en Arrie werd benoemd tot lid van verdienste. Na 28 jaar bestuurslid te zijn geweest neemt Jan tijdens de jaarvergadering in oktober 2017 afscheid als bestuurslid. Jan bekleedde diverse functies binnen de V.V. DIO Oosterwolde. Zo was hij gedurende vele jaren voorzitter, secretaris, penningmeester en zorgde hij voor de contributie-inning en ledenadministratie.

Arrie maakt sinds 1987 deel uit van het DIO bestuur, de grootste periode hiervan als afgevaardigde van het jeugdbestuur. In het jeugdbestuur, van toen nog Dio, bekleedde hij vele jaren de functies van voorzitter, secretaris en wedstrijdsecretaris. Ook maakte hij na de oprichting van de nieuwe jeugdcombinatie j.v. Oostenburg gedurende de periode 2008-2014 deel uit van dat nieuwe jeugdbestuur. In dit jeugdbestuur bekleedde hij de functies van vice-voorzitter en secretaris.

Sinds 2011 is hij verantwoordelijk voor het secretariaat van V.V. DIO Oosterwolde.

 

 

 

 

 

» Meer nieuws ...